500 366 377 reklama@citycolor.pl

Wizytówki

Wizytówki są atrakcyjną, krótką prezentacją firmy na małym formacie. Powinny być atrakcyjne, estetyczne i czytelne, ponieważ ich rozdawanie to podstawowy sposób wymiany kontaktów pomiędzy Tobą a Twoimi kontrahentami i jednocześnie najtańsza forma reklamy. Wizytówka zawiera najważniejsze dane teleadresowe, zatem jej posiadanie i rozprowadzanie pozwala utrzymywać w dobrej formie znajomości biznesowe. Dobrze zaprojektowana wizytówka powinna być czytelna, estetyczna, zgodna z identyfikacją wizualną firmy (kolorystyka, kroje pisma logotyp itp.) oraz zawierać tylko niezbędne informacje.

Drukujemy wizytówki w dwóch rozmiarach 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm. Mogą być jednostronne lub dwustronne, mieć proste lub zaokrąglone rogi, foliowane folią błysk, mat lub soft touch. Dodatkowo wybrane elementy wizytówki mogą być pokryte błyszczącym lakierem wybiórczym UV.

Ulotki

Ulotki reklamowe to dzisiaj jedna z najbardziej podstawowych i popularnych form komunikacji marketingowej. Dzięki ulotkom mają Państwo szansę na szybkie, tanie i efektywne dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Ważną cechą przemawiającą za skutecznością ulotki reklamowej jest jej uniwersalność, a także szybkość zarówno na etapie przygotowania, jak i wytwarzania.

Zapewniamy druk ulotek promocyjnych w każdym formacie, z uszlachetnieniem i pełną introligatornią: foliowaniem, składaniem na pół, na trzy lub dowolnie – według Państwa uznania, pomysłu czy potrzeby. Ulotki drukujemy na papierze kredowym błyszczącym od 130g do 300g.

Dysponujemy technologią cyfrową lub offsetową umożliwiającą druk ulotek. Druk cyfrowy polecamy przy małych nakładach (100, 200, 500 szt.), z kolei druk offsetowy jest bardziej opłacalny przy większych zamówieniach (powyżej 1000 szt.).

Najczęściej zamawiane formaty ulotek:

A6  (wymiar 105mm x 148 mm)
A5  (wymiar 148mm x 210 mm)
A4  (wymiar 210mm x 297 mm)
DL  (wymiar  99mm x 210 mm)
A3  (wymiar 297mm x 420 mm)
2DL (wymiar 198mm x 210 mm)

Najczęściej zamawiane formaty ulotek składanych:

A4/DL
A4/A5
A5/A6
2DL/DL
A3/A4

Plakaty

Plakaty reklamowe z oryginalnym projektem i ciekawą grafiką to skuteczna reklama, która ma szansę dotrzeć do szerokiego grona osób. Można szybko rozwiesić je w wielu miejscach, nie ponosząc znaczących kosztów. Oferujemy druk plakatów na różnej gramaturze papieru oraz w różnych formatach, od formatów A4 i A3 drukowanych cyfrowo po duże plakaty drukowane na drukarkach wielkoformatowych.

Podstawowe formaty plakatów to:

  • A4 – 297 x 210 mm
  • A3 – 420 x 297 mm
  • A2 – 594 x 420 mm
  • A1 – 841 x 594 mm
  • B3 – 480 x 336 mm
  • B2 – 680 x 480 mm
  • B1 – 980 x 680mm

Druk na foliach

Reklamy na foliach samoprzylepnych cechują się szeroką gamą zastosowań – grafikę można umieścić w dowolnym miejscu: na pojazdach, tablicach, planszach, szybach, podłogach, ścianach i reklamach podświetlanych. Nasza drukarnia stosuje folie najlepszych producentów, głównie: AVERY, ORACAL, MACTAC, 3M, Neschen Kemica.

Rodzaje folii reklamowych i ich zastosowanie:

– Folie monomerowe (ekonomiczne) – średnio i krótkookresowe. To folie do aplikacji na płaskie powierzchnie tj. blachę, płytę PCV, szkło, dibond i inne tablice reklamowe oraz szyldy informacyjne. Folie te wykorzystywane są również do oklejania samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych, ale tylko na powierzchniach nie posiadających przetłoczeń i zagłębień.

– Folie polimerowe – średnio i długookresowe. Mają zastosowanie wszędzie tam gdzie folia monomerowa, ale czas jej ekspozycji jest wydłużony. Folia polimerowa daje się delikatnie formować na lekko obłych powierzchniach.

– Folie wylewane – stosujemy głównie do wykonywania reklam wyklejanych na powierzchniach nieregularnych. Najczęściej są to wszelkiego rodzaju auta, pojazdy gdzie powierzchnie pod aplikację posiadają wgłębienia, wtłoczenia, zaokrąglenia, obłości itp. Używa się ich najczęściej do wykonania reklamy całopowierzchniowej na pojeździe.

– Folie One Way Vision (perforowane) – najczęściej stosowane do oklejania witryn sklepowych, okien aut oraz autobusów. Po zadrukowaniu i wyklejeniu szyby osoby wewnątrz pomieszczenia lub auta mają pełną widoczność, natomiast osoby, które znajdują się na zewnątrz widzą kolorowy zadruk. Można laminować ją laminatem płynnym.

– Folie translucentne (do podświetleń) – ich podstawową zaletą jest zdolność do rozpraszania światła, co czyni je niezastąpionym nośnikiem grafiki w reklamach podświetlanych.

– Folie odblaskowe – powłoka folii odbija światło i daje bardzo intensywny efekt po zmierzchu. Znajdują zastosowanie przy produkcji znaków drogowych, oznakowań pojazdów specjalnych oraz tablic i szyldów reklamowych znajdujących się przy ulicach, zwiększając ich widoczność szczególnie po zmroku.

– Folie magnetyczne to zadrukowana folia samoprzylepna naklejona na specjalną warstwę magnetyczną. Przykleja się ją do samochodu dzięki sile przyciągania między folią magnetyczną a karoserią. Siła magnesu jest na tyle duża, że naklejce nie grozi odpadnięcie podczas nawet szybkiej jazdy. Montaż tej folii reklamowej trwa kilka sekund, a jej zdejmowanie jeszcze krócej! Naklejki można wykorzystywać wielokrotnie!

– Naklejki podłogowe – to grafika reklamowa na folii samoprzylepnej laminowana specjalnym antypoślizgowym laminatem podłogowym. Zabezpieczenie grafiki specjalną folią gwarantuje trwałą i wytrzymałą ekspozycję. Naklejka może mieć dowolny kształt.

– Laminaty z filtrem UV błysk lub mat –przedłużenie żywotności grafiki osiągamy poprzez laminowanie (folią z filtrem UV), dzięki czemu wydruk jest dodatkowo zabezpieczony przed blaknięciem kolorów i uszkodzeniami mechanicznymi.

– Folie ploterowe to kolorowe folie samoprzylepne przeznaczone do wycinania na ploterze. Znajdują zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, namiotów, banerów reklamowych etc. Oferujemy profesjonalne i precyzyjne wycinanie z folii samoprzylepnej dowolnych kształtów, mogą to być litery (napisy), znaki graficzne, logotypy. Do przygotowanego wzoru możemy dodać lub ew. od razu na nią nakleić transfer, dzięki któremu całą grafikę można bez problemu przenieść na przygotowaną do naklejania powierzchnię.

Banery reklamowe

Banery reklamowe to popularna, tania i skuteczna reklama. Wynika to z ich wszechstronności – można je umieszczać na budynkach, ogrodzeniach, jak również na konstrukcjach przygotowanych pod billboardy. Banery reklamowe wykonywane są w technice druku solwentowego na materiałach PCV. Charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Możemy na nich umieścić dowolną pełnokolorową grafikę w bardzo dobrej jakości. Ponadto są łatwe w transporcie i w montażu.

Banery i ich rodzaje:

– Baner frontlit – używa się go do stosunkowo niewielkich reklam na zewnątrz oraz do wszelkich ekspozycji wewnątrz budynków. To najpopularniejsza odmiana baneru stosowana powszechnie do wydruków solwentowych, przeznaczona do druku jednostronnego.

– Baner powlekany (wzmocniony) – materiał stosowany często do dużego formatu na ściany budynków i na billbordy. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu doskonale nadaje się na długoterminową ekspozycję.

– Siatka Mesh – jest lżejsza niż baner reklamowy, dlatego jest dobrym materiałem na wydruki w większym formacie. Doskonale przepuszcza powietrze i światło, dzięki czemu nadaje się na ekspozycje na ścianach budynków, zasłaniając nawet okna.

– Baner odblaskowy – baner ze specjalną powłoką refleksyjną odbijającą światło, dzięki której wydrukowany plakat jest widoczny także po zmroku.

– Baner blockout – posiada specjalną przekładkę blokującą przenikanie światła. Najlepszy materiał do systemów wystawienniczych. Przeznaczony jest do ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej.

– Baner backlit (baner do podświetleń) – to jedna z form reklamy podświetlanej wykonana z najwyższej jakości tkaniny winylowej, która dzięki swojej strukturze bardzo dobrze przepuszcza i rozprasza światło. Zazwyczaj jest podświetlany od tyłu, w efekcie daje to mocne kolory i ostre kształty. Wykorzystywany jest w kasetonach, pylonach.

Fototapety i naklejki dekoracyjne

Fototapety to niebanalny, niepowtarzalny i kreatywny element wystroju wnętrz. Dzięki nim można całkowicie odmienić oblicze wielu pomieszczeń – biura, salonu czy sklepu. Sprawdzają się zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i w obiektach użytkowych. Nasza drukarnia proponuje Państwu fototapety na wymiar z najmodniejszymi i ponadczasowymi wzorami – kwiatami, mostami czy pejzażami. Stworzymy także motyw idealny do pokoju dziecięcego oraz fototapetę z grafiką 3D, za pomocą której można wizualnie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie, ocieplić jego klimat lub po prostu wyrazić swoje JA.

Roll-up’y

  Roll-up to system prezentacyjny z rozwijaną i chowaną w kasecie grafiką. Jest to jedna z najwygodniejszych przenośnych form reklamy, niezbędna zwłaszcza na wszelkiego rodzaju prezentacjach i w podróżach służbowych. Ten wygodny system wystawienniczy składa się z wydruku reklamowego, konstrukcji ze sztywnego aluminium i torby ułatwiającej przenoszenie roll-up’u reklamowego w różne miejsca. Całość jest bardzo lekka, charakteryzuje się łatwością i szybkością montażu. System typu roll-up można wykorzystać na targach, wystawach handlowych, stoiskach, sklepach itp.

Standardowe wymiary grafiki do stojaków roll-up to:

  • 85 x 200 cm
  • 100 x 200 cm
  • 120 x 200 cm

Kalendarze

Naklejki i etykiety