500 366 377 reklama@citycolor.pl

Medale i statuetki

Długopisy i ołówki

  Długopisy i ołówki reklamowe z nadrukiem są jedną z najtańszych i najprostszych form reklamy, a także miłym i przydatnym upominkiem dla klientów i pracowników. Oferujemy szeroką gamę długopisów metalowych i plastikowych oznakowanych metodą tampodruku, grawerowania laserowego lub zadruku UV w pełnym kolorze.

Długopisy reklamowe nie tylko sprawią radość obdarowanej nim osobie, lecz także spowodują, że nazwa firmy automatycznie zapadnie w pamięć. Są to bardzo praktyczne przedmioty – korzystamy z nich codziennie i przy każdym ich użyciu umieszczona na nich reklama będzie sama o sobie przypominać.

Smycze reklamowe

Smycz z nadrukiem to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Nie naraża Państwa na poniesienie wysokich kosztów oraz jest niezwykle praktyczna i uniwersalna. Może być wykorzystywana jako podręczny uchwyt na klucze, okulary, telefon, identyfikator, pamięć USB i na wiele innych przedmiotów, dzięki czemu reklama firmy będzie widoczna.

Smycze reklamowe drukowane są techniką sublimacji na taśmie poliestrowej, istnieje także możliwość zadruku całej ich powierzchni – łącznie z tłem, co pozwala na dokładną realizację projektu graficznego. Wzór umieszczany jest na bezbarwnej taśmie dowolnej grubości. W opcji druku jednostronnego druga strona taśmy pozostaje w kolorze białym. Smycze i nanoszone na nie wzory wyróżniają się wyjątkową trwałością; proponujemy różne zakończenia, np. złączki, karabinek, zaczep na telefon komórkowy itp.

Kubki z nadrukiem

Wśród gadżetów reklamowych kubki z nadrukiem cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Firmy, które dbają o budowanie lub utrwalanie własnego wizerunku chętnie je wybierają, ponieważ to porządny i przydatny upominek, na którym logo firmy ładnie się prezentuje i zwraca na siebie uwagę. Kubki reklamowe zyskały sobie dużą popularność dzięki relatywnie niskiej cenie w stosunku do walorów użytkowych, jakie oferują konsumentom. Każdemu klientowi Państwa firmy przypadnie do gustu estetyczny podarunek, z którego codziennie będzie mógł napić się ulubionej kawy. Kubki z nadrukiem służą często jako dopełnienie kampanii marketingowej. Są także świetnym prezentem dla bliskiej osoby czy też formą podziękowania dla uczestników konkursów, eventów i rozmaitych imprez.

Balony z nadrukiem

Balony reklamowe pomogą uświetnić każdą imprezę – ten miły kolorowy akcent jest świetną ozdobą, a także sposobem na wypromowanie marki. Wykonamy model dopasowany do szyldu reklamowego i ulotek Państwa firmy, byście mogli stworzyć spójną kampanię marketingową. Nadruki wykonujemy metodą sitodruku. Posiadamy bardzo bogaty wzornik kolorystyczny. Dostępne są kolory pastelowe, metaliczne i krystalizowane.

Balony występują w kilku rozmiarach. Najbardziej popularne to 11″ (27cm) i 12″ (30cm).

Do balonów dostępne są także akcesoria takie jak patyczki i koszyczki do patyków.

Koszulki

Koszulki z nadrukiem lub haftem są popularną formą reklamy. Pozwalają na stworzenie widocznej reklamy, która znajdzie się na przedmiocie chętnie użytkowanym przez Klientów. Można potraktować je jako upominek dla konsumentów, a także wykorzystać podczas akcji promocyjnych, koncertów oraz eventów jako znak rozpoznawczy firmy. Koszulki z nadrukiem to również świetna forma uniformów dla pracowników, wolontariuszy, służb czy zespołów sportowych.

   Odpowiednio oznakowane koszulki reklamowe podkreślają wizerunek firmy lub instytucji oraz zwiększają rozpoznawalność marki. Cena uzależniona jest od ilości sztuk nakładu, koloru materiału, wielkości nadruku na koszulce oraz ilości kolorów składających się na wzór.

Magnesy reklamowe

Breloki i przypinki

Breloki reklamowe są chętnie wybierane przez klientów. Te niewielkie i poręczne akcesoria skutecznie rozpowszechnią logo firmy. Proponujemy rozmaite kształty i kolory zawieszek, a także przydatne gadżety – minilatarki, otwieracze do butelek, ciśnieniomierze samochodowe, breloki z żetonem, odblaski i wiele innych. Dodatkowo możecie Państwo stworzyć unikalny projekt, oddający charakter Waszej firmy. Wykonamy breloki z materiału, który kojarzy się z jej produktami np. ze sklejki, skóry, filcu, gumy, plexi stali i innych.

Przypinki reklamowe to gadżet, który często stosowany jest na różnego rodzaju imprezach, w celu odróżnienia uczestników od przypadkowych gości. Przypina się je do odzieży za pomocą małej agrafki. Przeważnie są to metalowe, okrągłe broszki, na powierzchni których wydrukowane jest logo firmy. Przypinki to doskonały pomysł na tanią promocję firmy.

Inne gadżety