500 366 377 reklama@citycolor.pl

REKLAMY PODŚWIETLANE

Kasetony i litery podświetlane to bardzo efektywna forma reklamy zapewniająca niesamowity efekt wizualny. Bryłowa budowa oraz ekskluzywny wygląd materiałów stosowanych do ich produkcji sprawia, że nikt nie przechodzi obok nich obojętnie. Dzięki podświetleniu LED reklamy widoczne są po zmroku nawet z daleka, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kasetonów od standardowych z aluminiową ramą malowaną proszkowo i licem z plexi z wyklejoną grafiką,  po kasetony frezowane. Te drugie wykonywane są z jednej płyty materiału (płyta kompozytowa dibond). Boki są zaginane w taki sposób aby tworzyły bryłę z jednolitego materiału, co zapewnia ekskluzywny wygląd.

Do produkcji liter 3D wykorzystujemy takie materiały jak plexi, PCV, dibond oraz aluminium. W przypadku liter podświetlanych od przodu lico wykonujemy z plexi a boki z PCV lub taśmy aluminiowej. Do gięcia taśmy posiadamy specjalną automatyczną giętarkę, zapewniającą dokładność i precyzyjność. Wykonujemy także litery świecące bokiem, mają one lico z nieprzeziernego materiału a boki plexi.

OKLEJANIE SZYB

Oklejamy profesjonalnie folią z drukowaną grafiką i folią mrożoną witryny lokali usługowo-handlowych, gabinetów lekarskich, kawiarni, restauracji, przedszkoli, banków, galerii handlowych itp.

Reklama na witrynach jest często pierwszą wizytówką firmy. Doradzamy w zakresie formy reklamy oraz projektujemy grafiki w taki sposób aby skutecznie promowały Państwa usługi lub produkty.

Reklamę na witrynach wykonujemy w następujących technikach:

  • oklejanie folią samoprzylepną z pełno kolorowym wydrukiem. Grafika może być dodatkowo wycinana po obrysie.
  • oklejanie folią mrożoną całych powierzchni witryn lub folią z nadrukiem, bądź grafiką wyciętą ploterowo.
  • oklejanie witryn grafiką cięta ploterowo z folii samoprzylepnych barwionych w masie
  • oklejanie folią one way vision (folia dziurkowana) z nadrukiem pełno kolorowym przepuszczającą światło do środka.

LITERY I LOGOTYPY PRZESTRZENNE

Litery i znaki przestrzenne to nowoczesna forma reklamy, która świetnie prezentuje się na budynku, zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Umieszczone nad recepcją, na drzwiach lub na ścianie gabinetu profesjonalnie reprezentują logotyp firmy. Dzięki laserowi CO2 i frezarce cnc  możemy je wykonać z wielu materiałów, co pozwala uzyskać rozmaite efekty i daje naszym klientom ogromne możliwości. Proponujemy litery z różnej grubości plexi, PCV, dibondu, sklejki i wielu innych tworzyw sztucznych. Większość z nich można ze sobą łączyć w celu uzyskania ciekawszego efektu wizualnego.

SZYLDY I TABLICE  REKLAMOWE

W zależności od przeznaczenia tablice reklamowe i informacyjne wykonujemy z różnych materiałów takich jak dibond, plexi, PCV lub innych tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdą państwo różne rodzaje szyldów, od najprostszych oklejonych folią ciętą ploterowo lub drukowaną  z pełno kolorowym wydrukiem zabezpieczonym laminatem ochronnym, po tablice z elementami grafiki przestrzennej.

TABLICZKI INFORMACYJNE I OZNAKOWANIE

NUMERY DOMÓW I TABLICZKI ADRESOWE